نید نوتریشن

از برند های هلدینگ ایلیاپارس

نید نوتریشن

از برند های هلدینگ ایلیاپارس

چرا از مکمل ها استفاده کنیم؟

مکمل‌های ورزشی، موادی هستند که به منظور افزایش عملکرد ورزشی، بهبود بازسازی عضلانی، افزایش تحمل و ارتقاء سلامتی عمومی مصرف می‌شوند. این مکمل‌ها می‌توانند شامل ویتامین‌ها، مواد معدنی، پروتئین‌ها، اسیدهای آمینه، کراتین، بتا-آلانین، کافئین، اکسید نیتریک و سایر مواد مختلف باشند.

BETA ALANIN

بتا آلانین مکمل محبوب ورزشکاران است. به این دلیل است که نشان داده شده عملکرد را افزایش می دهد و برای سلامت کلی مفید است. مکمل های بتا آلانین باعث افزایش کارنوزین می شود. اسیدیته ماهیچه ها را در حین ورزش شدید کاهش می دهد.

BCAA

آمینو اسیدهای زنجیره ای ( BCAAs ) گروهی از سه اسید آمینه ضروری لوسین ، ایزولیسین و والین هستند. مکمل بی سی ای ای به منظور افزایش رشد عضلات و بهبود عملکرد تمرینات ورزشی مورد استفاده قرار می گیرند. مکمل های بی سی دبل ای همچنین به کاهش وزن و خستگی پس از اتمام تمرین نیز کمک شایانی می کنند.

AMINO ENERGY

استفاده صحیح از این مکمل ها باعث افزایش کارایی، کاهش خستگی، درد عضلانی و بهبود ریکاوری بعد از ورزش می شود. آمینو اسید ها به صورت کلی مواد اصلی سازنده پروتئین ها هستند و از این طریق در ساخت عضلات نقش اساسی دارند.

کاتالیزور راه سلامتی...

  • ” نیید ”  یکی از برند های هلدینگ ایلیاپارس 
  • عرضه کننده انواع مکمل ورزشی با مواد اولیه کشور اسپانیا 
  • نیاز بدن ورزشکاران

چرا نید نوتریشن را انتخاب کنید؟

تاثیر مثبت در تمرین

بدون مواد ممنوعه

شفافیت در برچسب‌ها

مشاوره تخصصی

کیفیت تولید

تعدادی از مکمل های ورزشی

  • پروتئین‌ها

به عنوان سازنده اصلی عضلات شناخته می‌شوند. پروتئین‌های ورزشی معمولاً در فرم پودر یا نوشیدنی‌های پروتئینی مانند شیک‌های پروتئینی در دسترس هستند.

  • کراتین

برای افزایش تولید انرژی در عضلات و افزایش قدرت و تحمل ورزشی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

  • بتا-آلانین

به عنوان یک اسید آمینه کلیدی در ترکیب کارنوزین استفاده می‌شود که می‌تواند تاخیر در حداکثر زمان ممکن برای ایجاد اسید لاکتیک در عضلات را ایجاد کند.

  • ویتامین‌ها و مواد معدنی

ویتامین‌ها و مواد معدنی مختلف مانند ویتامین C، دی، آهن، کلسیم و منیزیم می‌توانند در بهبود عملکرد ورزشی و سلامتی عمومی کمک کنند.

ایلیا پارس

عرضه کننده انواع مکمل ورزشی

منتخب هر ورزشکار...

ارائه ی مشاوره تخصصی رایگان